Zdobądź zawód przyszłości, zostań programistą.

Kochasz komputery ? Chcesz się rozwijać ? Pozostaw to nam.

Unity 3D

Zintegrowane środowisko do tworzenia gier komputerowych trójwymiarowych jak i dwuwymiarowych. Gry stworzone na silniku Unity obsługują 22 platformy sprzętowe, są to między innymi Windows, Linux, Android. Wśród nich znajdują się także konsole siódmej oraz ósmej generacji. Kompatybilne z Unity są również hełmy rzeczywistości wirtualnej takie jak Oculus Rift i Gear VR. Gry stworzone w Unity mogą działać również w przeglądarce internetowej.

Unreal

Silnik gry, pierwotnie wykorzystywany w grach FPP, z czasem zaczął być wykorzystywany również w grach komputerowych typu RPG, oraz w tak zwanych skradankach i wielu innych rodzajach. Jądro silnika zostało napisane w języku C++. Ze względu na wysoki poziom technologiczny wielu deweloperów gier chętnie go wykorzystuje. Obsługuje między innymi platformy Windows, Linux, Mac OS, PlayStation 3, PlayStation 4, Xbox 360,Xbox One oraz iOS

Android Studio

Zestaw narzędzi dla programistów przeznaczony do tworzenia aplikacji na platformę Android. Składa się z dwóch części: SDK Tools – wymaganej do tworzenia aplikacji niezależnie od wersji Androida, oraz Platform Tools – czyli narzędzi zmodyfikowanych pod kątem konkretnych wersji systemu. Wspierane platformy to Linux (większość nowoczesnych dystrybucji), OS X w wersji 10.5.8 lub późniejszej oraz Windows XP lub nowszy.

iOS

Zintegrowane środowisko programistyczne firmy Apple Inc., służące do tworzenia aplikacji i innego oprogramowania na system OS X. Pozwala programować we wszystkich głównych warstwach programistycznych OS X Towarzyszy mu Interface Builder, który jest graficznym edytorem do projektowania komponentów interfejsu użytkownika.